SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
5 800 000 €
(17 629 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
329 τ.μ.
Carrer de la Diputació, Barcelona

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα329 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

This truly exceptional property is at the heart of Barcelona's Eixample Right, with views across the exclusive Passeig de Gràcia and Rambla de Catalun...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de la Diputació, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Barcelona