SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
190 000 €
(2 794 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Carrer de la Florida, Barcelona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIVE BARCELONA LA PROSPERITAT
Located on the ground floor of a 1960 building with secure access, on a quiet street. Renovated apartment of 65 m²...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de la Florida, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España