SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
319 000 €
(4 984 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
64 τ.μ.
Carrer de Beatriu, Barcelona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We present this charming penthouse on Dante Alighieri Street, in the heart of Horta-Guinardó (Barcelona), a property that combines natural light, tran...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΦυσικό φωςΜετά την ανακατασκευήΘέα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Beatriu, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Family Nest