SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 995 000 €
(10 902 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
183 τ.μ.
Carrer d'Ausiàs Marc, Barcelona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα183 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

At Dils Lucas Fox, we present this spectacular 183 m² property located on Pau Claris street, just one block from Passeig de Gràcia, in the heart of Ba...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 26ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer d'Ausiàs Marc, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Barcelona