SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
780 000 €
(6 142 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
127 τ.μ.
Carrer de Nàpols, Barcelona

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartment Barcelona is offered in the heart of l’Eixample Dreta, standing out for its coveted corner position and exceptional natural light. Recently ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Nàpols, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Baerz & Co Luxury Homes International