SUPA24
Σαλόνι; θέα, φυσικό φως
Σαλόνι; θέα, μοντέρνο στυλ, φυσικό φως
Σαλόνι; φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
249 000 €
(3 113 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
80 τ.μ.
CALLE ANTONIO MACHADO, Barcelona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Piso en venta en Barcelona Zona CanyellesVivienda situada en la zona de Canyelles, a tan solo 4 minutos del metro Canyelles (L3), en un entorno con t...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΑνοιχτός χώρος διαβίωσης

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 71ημέρες
Ενημερώθηκε: 71ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE ANTONIO MACHADO, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Fincas Eva