SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
299 900 €
(4 837 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
62 τ.μ.
Carrer de Jaume Pinent, Barcelona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We are pleased to present this brand-new ground floor apartment, ready to move in, located on Jaume Pinent Street, Barcelona. This property stands out...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 134ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Jaume Pinent, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 A.M.G.