SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
2 400 000 €
(7 477 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
321 τ.μ.
Passeig de la Bonanova, Barcelona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα321 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Located at the junction of Paseo de la Bonanova and Ganduxer, this corner apartment of 322 m² built (255 m² usable) has been renovated with high-quali...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΞύλινο πάτωμαΦυσικό φωςΞεχωριστή κουζίναΣυσκευές κουζίναςΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 145ημέρες
Ενημερώθηκε: 145ημέρες

Τοποθεσίες

Passeig de la Bonanova, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker España