SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
4 500 000 €
(21 739 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
207 τ.μ.
CALLE CORSEGA (CONT), Barcelona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα207 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ubicat a la prestigiosa Dreta de l’Eixample, una de les zones més elegants i codiciades de Barcelona, a pocs passos del Passeig de Gràcia, trobem aque...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 223ημέρες
Ενημερώθηκε: 170ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE CORSEGA (CONT), Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Atipika Lifestyle Properties