SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 825 000 €
(11 928 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
153 τ.μ.
Carrer de la Ciutat de Granada, Barcelona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα153 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exclusividad y diseño en el nuevo corazón de Barcelona.~~Este icónico edificio redefine el skyline de la ciudad con una propuesta arquitectónica única...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 418ημέρες
Ενημερώθηκε: 163ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de la Ciutat de Granada, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Withfor Ethical Real Estate