SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 650 000 €
(13 306 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
124 τ.μ.
Carrer de la Ciutat de Granada, Barcelona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα124 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exclusividad y diseño en el nuevo corazón de Barcelona.~~Este icónico edificio redefine el skyline de la ciudad con una propuesta arquitectónica única...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 419ημέρες
Ενημερώθηκε: 163ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de la Ciutat de Granada, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Withfor Ethical Real Estate