SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
190 000 €
(3 455 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
55 τ.μ.
CALLE GOLF NORTE A-10, Ayamonte

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Precioso apartamento reformado en Isla Canela, en Urbanización Alcaudón!!ENTREGA EN SEPTIEMBRE.Con excelente orientación Sureste, situado en primera l...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 36ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE GOLF NORTE A-10, Ayamonte
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Inmobiliaria Sevilla 2000