SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
449 000 €
(4 276 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
105 τ.μ.
Calle Pedregales, Arona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wohnung zum Verkauf in Los Cristianos, im Wohnkomplex Victoria Court 2.

Die 105 m2 große Wohnung befindet sich im dritten Stock (ohne Aufzug). Sie be...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Pedregales, Arona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tenercasa Real Estate