SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
400 000 €
(4 082 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
98 τ.μ.
PASEO ESTORNINO, Arona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exquisites Eck-Penthouse mit drei Schlafzimmern und zwei Badezimmern, vollständig renoviert und auf zwei Etagen verteilt. Dank der Ausrichtung und der...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 36ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

PASEO ESTORNINO, Arona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

VON POLL REAL ESTATE Tenerife Sur