SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
380 000 €
(2 774 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
137 τ.μ.
Calle Caleta, Arona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα137 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious duplex penthouse with 3 bedrooms and 2 bathrooms on 137 m2.It features a lovely 14 m2 terrace with sea views, a parking space in the communit...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 202ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Caleta, Arona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Asten Realty

Asten Realty