SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
224 900 €
(2 743 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
82 τ.μ.
Calle Extremadura, Armilla

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Piso en el centro de Armilla! Confort, Luz y Gran Terraza
¿Buscas el equilibrio perfecto entre vida urbana y tranquilidad? Descubre este fantástico ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 30ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Extremadura, Armilla
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España