SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
149 000 €
(4 139 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
36 τ.μ.
Avenida Los Tarajales, Antigua

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα36 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Se vende precioso apartamento totalmente reformado y equipado, ideal para disfrutar de la tranquilidad y del buen clima de la bonita isla de Fuerteven...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 297ημέρες
Ενημερώθηκε: 159ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Los Tarajales, Antigua
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

A&M Canary Realtors