SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
263 000 €
(3 653 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
72 τ.μ.
Calle Victoria Kent, Antequera

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartment located 50 meters from the Malaga-Almeria highway, near the Fernando kiosk.

Features two bedrooms, a large living room with street views an...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Victoria Kent, Antequera
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

INMOBILIARIA MIMI

INMOBILIARIA MIMI