SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
425 000 €
(4 570 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
93 τ.μ.
Carrer de Sant Pere, Alp

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

In the charming municipality of Alp, this attractive new build apartment stands out for its extraordinary brightness, pleasant views, and carefully cr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Sant Pere, Alp
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox La Cerdanya