SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
295 000 €
(6 277 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
47 τ.μ.
Carrer de Girona, Alacant / Alicante

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento con terraza y jardín a pie de playa en Cala merced de El Campello. Un bonito apartamento de un dormitorio, baño completo, salón- cocina y ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Girona, Alacant / Alicante
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ENGEL & VÖLKERS • Alicante