SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
265 500 €
(3 361 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
79 τ.μ.
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New Residential Development in Alicante with Open Views Newly Built Homes in a Privileged Location Discover this exclusive new residential developmen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home