SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
305 000 €
(4 067 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
75 τ.μ.
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusive opportunity on Avenida de la Villajoyosa, L´Abufereta in Alicante city.  This two bedroom, one bathroom apartment offering direct views to t...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home