SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
554 000 €
(5 327 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
104 τ.μ.
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Představujeme vám světlý a prostorný byt, který se nachází v prvním patře prestižní rezidence Savery, postavené společností AEDAS Homes, přímo v centr...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 79ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA