SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
154 300 €
(2 489 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
62 τ.μ.
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Útulný a prostorný byt na prodej v jedné z nejklidnějších a nejvhodnějších rezidenčních čtvrtí města - La Florida. Tato oblast je známá svou vynikajíc...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 78ημέρες
Ενημερώθηκε: 33ημέρες

Τοποθεσίες

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA