SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
269 999 €
(3 068 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
88 τ.μ.
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Byt na prodej v centru Alicante - prostorný, světlý a připravený k nastěhováníÚtulný byt se třemi ložnicemi je nabízen k prodeji v samém centru Alican...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 167ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA