SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
338 000 €
(4 568 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
74 τ.μ.
Calle La Cruz, Adeje

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Renovierte Wohnung in der Wohnanlage Island Village Heights in Costa Adeje.~~Die Immobilie besticht durch ihre hervorragende Lage, moderne Ausstattung...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Calle La Cruz, Adeje
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tenercasa Real Estate