SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
277 500 €
(5 139 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
54 τ.μ.
Calle La Mesana, Adeje

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Le presentamos este ático totalmente reformado situado en la consolidada zona de El Galeón, dentro de un complejo residencial con ascensor. La viviend...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 80ημέρες
Ενημερώθηκε: 80ημέρες

Τοποθεσίες

Calle La Mesana, Adeje
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Second home Tenerife