SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
550 000 €
(2 895 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
190 τ.μ.
CALLE MILAGROSA (LA), Adeje

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα190 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ocean views. Modern style. Absolute tranquility.This apartment in Tijoco Bajo combines contemporary design, spaciousness, and incredible natural light...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 195ημέρες
Ενημερώθηκε: 54ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE MILAGROSA (LA), Adeje
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Asten Realty

Asten Realty