SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
920 000 €
(9 293 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
99 τ.μ.
Calle El Pino, Adeje

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to your ideal retreat – design, comfort, and sea views await you!Penthouse for sale with panoramic sea views in an elegant building constructe...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΠάτωμαΕπιπλωμένοΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 204ημέρες
Ενημερώθηκε: 57ημέρες

Τοποθεσίες

Calle El Pino, Adeje
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Asten Realty

Asten Realty