SUPA24
285 000 €
(2 822 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
101 τ.μ.
Paseo Marítimo Juan Aparicio

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This South West Facing, Two Bedroom, Third Floor Apartment in Torrevieja, is located just a 5-minute walk from the beach, international marina, and pr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Paseo Marítimo Juan Aparicio
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home