SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
118 634 €
(2 157 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
55 τ.μ.
Jalan Subak Sok Wayah

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Eine Club-Residenz mit 21 Apartments an der Jalan Suweta, 650 Meter vom PARQ Ubud entfernt — dem klarsten Anker auf der zentralen Ubud-Karte für ein P...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Jalan Subak Sok Wayah
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Anteya