SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 887 391 €
(10 694 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
270 τ.μ.
Jubilee Lane, Taplow

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα270 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Set high above the water at Jubilee Mill, this exceptional penthouse unfolds over more than 3,000 sq ft of wonderfully bright living space with far-re...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΣυσκευές κουζίναςΦυσικό φωςΤαράτσαΞύλινο πάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 72ημέρες
Ενημερώθηκε: 72ημέρες

Τοποθεσίες

Jubilee Lane, Taplow
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

United Kingdom Sotheby's International Realty