SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
667 123 €
(12 354 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
54 τ.μ.
Crossharbour Plaza

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Stunning 1 double-bedroom apartment with a private spacious balcony, a 24-hour concierge, and floor-to-ceiling windows located on the 32nd floor (wit...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 487ημέρες
Ενημερώθηκε: 487ημέρες

Τοποθεσίες

Crossharbour Plaza
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The London Broker