SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 084 760 €
(24 241 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
86 τ.μ.
Dorset Street

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The most impressive features of this luxury property are its blend of contemporary with classic period features, its central Marylebone address and th...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Dorset Street
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

United Kingdom Sotheby's International Realty