SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
31 569 231 €
(54 713 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
577 τ.μ.
Knightsbridge

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα577 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

United Kingdom Sotheby’s International Realty is delighted to showcase this exceptional six-bedroom apartment located in the Knightsbridge Gate develo...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 491ημέρες

Τοποθεσίες

Knightsbridge
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

United Kingdom Sotheby's International Realty