SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
978 000 €
(7 824 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
125 τ.μ.
Grand Avenue

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxury 3 Bed Flat For sale in Hove Brighton United KingdomEsales Property ID: es5553936Property Location10 grand avenue, Hove,East SussexBN32LFPrice i...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Grand Avenue
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Esales Property Ltd