SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
4 563 904 €
(34 575 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
132 τ.μ.
Charles Street

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα132 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Set in a Grade II listed mansion in the very heart of the Mayfair Conservation Area, this exceptional apartment seamlessly blends grandeur and traditi...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΦυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΑνοιχτός χώρος διαβίωσης

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

Charles Street
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

United Kingdom Sotheby's International Realty