SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
593 704 €
(5 764 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
103 τ.μ.
A1a Beach Blvd, Saint Augustine Beach

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Beautifully remodeled, HIGH INCOME, direct ocean front condo at Pier Point South is a wonderful opportunity to live life on St.Augustine Beach! This u...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

A1a Beach Blvd, Saint Augustine Beach
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers St. Augustine