SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
544 367 €
(5 234 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
104 τ.μ.
E Monterey Way, Phoenix

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Introducing Edison Midtown Phase 2 with 60 new construction condominiums. This spacious two bedroom condo is an end unit and offers ten ft. ceilings,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 490ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

E Monterey Way, Phoenix
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency