SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
592 950 €
(3 468 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
171 τ.μ.
Pullman Way, Oakland

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα171 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Natural sunlight galore! Built in 2020, this 3-bedroom, 2.5-bathroom end-unit townhome offers 1,844 sq ft of bright, airy living space designed for co...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 285ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Pullman Way, Oakland
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Corcoran Icon Properties