SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 966 608 €
(5 818 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
338 τ.μ.
Highway 98 E, Destin

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα338 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

MUST SEE: PBEACH FRONT!! Experience Gulf-front living at Regency Towers Condominiums in Destin. This 3BR/4BA, 3,800 sq. ft. East Tower END UNIT reside...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 76ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Highway 98 E, Destin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Northwest Florida Beaches