SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
277 129 €
(2 349 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
118 τ.μ.
Atchison Way, Aurora

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα118 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Priced to move, and worth a look before it's gone. This top-floor 2-bed, 1-bath condo with a bonus loft in Pier Point Village offers vaulted ceilings ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

Atchison Way, Aurora
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Denver