SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
240 908 €
(4 302 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
56 τ.μ.
W Abingdon Drive

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to Potowmack Crossing and this bright, move-in ready 1-bedroom, 1-bath condo in sought-after North Old Town. Offering approximately 600 square...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

W Abingdon Drive
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Corcoran McEnearney