SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
301 037 €
(3 627 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
83 τ.μ.
N Broadway

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to Baker Commons, where modern style meets one of Denver's most walkable, character-rich neighborhoods. This one-bedroom, one-bathroom condo i...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΜοντέρνΦυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΑνοιχτός χώρος διαβίωσης

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

N Broadway
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Denver