SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
767 276 €
(8 250 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
93 τ.μ.
Ocean Parkway

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This condominium offers over 1,000 square feet of living space with 2 bedrooms, 2 full bathrooms, and a private patio. The unit faces west, on the rea...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 19ημέρες

Τοποθεσίες

Ocean Parkway
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Corcoran Group