SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 568 701 €
(12 550 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
125 τ.μ.
1st Avenue

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This rarely available, corner unit, offers the best 2 BD/ 2BA layout in the Grand Beekman Condo. There is a spacious entrance gallery, huge L-shaped l...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 65ημέρες
Ενημερώθηκε: 39ημέρες

Τοποθεσίες

1st Avenue
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Corcoran Group