SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
178 064 €
(1 978 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
90 τ.μ.
Brigadier Place

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exceptional value for a two-bedroom condo perfect for downsizing or a starter home! Welcome to this attractive second-level unit, beautifully maintain...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 64ημέρες
Ενημερώθηκε: 64ημέρες

Τοποθεσίες

Brigadier Place
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Luxury Estate