SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
473 688 €
(2 646 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
179 τ.μ.
Northwest Pristine Lane

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα179 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Light-filled corner townhome with 1,932 sq ft --great room floor plan. 3 bedrooms + 2.5 bathrooms and spacious loft. Living room with gas fireplace op...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 66ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Northwest Pristine Lane
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Portland