SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
789 053 €
(12 139 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
65 τ.μ.
50th Avenue

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover The Yard at Hunter's Point - Long Island City Modern comfort and refined design define Residence 8G at The Yard Condominium, a boutique, pet...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Κατάλληλο για κατοικίδιαΞύλινο πάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 90ημέρες
Ενημερώθηκε: 86ημέρες

Τοποθεσίες

50th Avenue
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Manhattan