SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
712 611 €
(6 538 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
109 τ.μ.
Beachside I Drive 4017

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα109 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This beautifully appointed 2-bedroom, 2-bath condo is move-in or rental ready! The kitchen features updated cabinetry and stunning quartz countertops....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 220ημέρες
Ενημερώθηκε: 84ημέρες

Τοποθεσίες

Beachside I Drive 4017
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Northwest Florida Beaches